O mnie

Witam Cię na stronie  projektu rozwojowego

Ciało Umysł Dusza.

Nazywam się Agata Kluczyńska, jestem coachem (ACC ICF) zdrowego, świadomego życia.

Pomagam w prowadzeniu zdrowego, świadomego życia, propaguję wysoko wibracyjną zieloną żywność Green Ways, a stosując coaching i metodę dwupunktową oraz techniki oparte o założenia fizyki kwantowej doprowadzam do stanu zdrowia i harmonii.

Docieram do coraz głębszych zakątków swojego „Ja” – do czego i Ciebie zachęcam.

 

Jak mogę Ci pomóc?

Na każdego człowieka patrzę w sposób holistyczny, jestem otwarta na pracę we wszystkich obszarach życia i każdego zapraszam do wędrówki w głąb siebie. Zapewniam przy tym niesamowitą przygodę i spotkanie ze swoim najlepszym przyjacielem – sobą samym.  Dzięki osiągnięciu wewnętrznej spójności wartości i celów będziesz mógł/mogła w harmonii osiągać niespodziewane rezultaty w każdej dziedzinie życia. Strategia zrównoważonego wzrostu, opartą na bazie Twojego naturalnego potencjału pozwoli Ci na osiąganie wymiernych rezultatów w prosty sposób.

Fascynuje mnie nieuchronność zmiany i niezliczona ilość sposobów na jej przechodzenie, oraz ciągłe odkrywanie potencjału płynącego z połączenia Ciała, Umysłu i Duszy w codzienny C.U.D. Ja znalazłam swoją drogę i podążanie nią sprawia mi ogromną frajdę. Czasem płynę z falą, a czasem idę pod prąd , jednak zawsze z ufnością w sens i celowość mojego życia, a miarą moich działań jest skuteczność.

Jakie są Twoje potrzeby? Pragniesz zdrowia, poprawy relacji?  Ogólnie pojętego rozwoju osobistego? Czy też pracujesz w biznesie i pragniesz rozwijać swoją karierę zawodową ? Jeśli tak – zapraszam Cię do współpracy.

Więcej o mnie przeczytasz TUTAJ 


Teraz Ty zostań najlepszą wersją siebie, a nie będziesz miał konkurencji.   

Ukończyłam Profesjonalną Szkołę Coachingu Meritum, oraz uzyskałam  akredytację ACC największej międzynarodowej organizacji International Coaching Federation. Posiadam wyższe wykształcenie pedagogiczne Krakowskiego Uniwersytetu Pedagogicznego, oraz certyfikat Trenera Biznesu Schenk Institute, z którym współpracuję od 2012r. .  Aktywnie rozwijam swoje zainteresowania w zakresie psychosomatyki, zarządzania emocjami i energii kwantowej. Jestem absolwentką szkoleń z zakresu Racjonalnej Terapii Zachowań. Propaguję zdrowy, aktywny tryb życia i stawiam na zielone współpracując z firmą Green Ways.

Kilka słów o moim hobby

Aktywnie uprawiam sport, a moją pasją jest taniec oraz pływanie, rekreacyjnie nurkuję. Od 7 lat tańczę 5 Rythms, a od niedawna również West Coast Swing i Bachatę. Tańcząc uziemiam swoje stopy, a pływając zapominam o grawitacji. W 2016 r. ukończyłam 4 stopniowe seminarium Metody Dwupunktowej prowadzony przez „Twoją Przemianę”. W tym czasie na własnym zdrowiu i życiu doznałam zmian kwantowych. Teraz zapraszam i Ciebie do sprawienia, że i  dla Ciebie życie stanie się CUD-em.

fb: Ciało Umysł Dusza 

powrót do strony głównej TUTAJ

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *