PROJEKT ROZWOJOWY

PROJEKT ROZWOJOWY  93 DNI ZMIANY

Tu znajdziesz info o tym jak, co i po co robimy, oraz info o naszych Warsztatach i wydarzeniach.

Ciało Umysł Dusza  3 x 31 dni  
A Ty od czego zaczniesz?

Zacznij tu gdzie jesteś, z tym co masz. Jaki zrobisz pierwszy krok? Wybierz jeden z obszarów: Ciało Umysł lub Dusza i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci dobrać najlepsze dla Ciebie narzędzia.

CIAŁO:

 • Terapia Bowena
 • Kolagen Naturalny Souvre: kuracje i zabiegi kolagenowe
 • Zmiany nawyków żywieniowych: detoxcukier, odchudzanie, walka z anemią i innymi zaburzeniami zdrowotnymi
 • konsultacja dietetyczna i treningowa
 • Piękno i Uroda, zmiana nawyków zdrowej kosmetyki i dbania o ciało

UMYSŁ:

 • Coaching indywidualny
 • Praca z przekonaniami, na dowolnych osobistych tematach, projektowanie zmiany, tworzenie planu wdrożeniowego.
 • Mentoring wspierający rozwój i zmianę (zadania wdrożeniowe, feedback)
 • Warsztaty:

1.  moje emocje i ja, kontra reszta świata

2. asertywność jako droga do życia w zgodzie ze sobą i ludźmi,

3. komunikacja jako podstawowe narzędzie do porozumiewania się ze sobą i innymi

4. Kim jestem? Dokąd zmierzam? Warsztaty rozwoju osobistego

DUSZA:

 • Warsztaty metody dwupunktowej
 • Indywidualne sesje dwupunktu
 • Indywidualna nauka metody dwupunktowej
 • Spotkania grupy Dwupunktowej – 1 x w tygodniu 3 h ( czwartek g. 18.30)
 • Kręgi Kobiet

Trzy miesiące z C.U.D. – em to czas, w którym zrewidujesz swoje poglądy co najmniej na trzy podstawowe składniki Twojej Osoby: Ciało, Umysł i Duszę, a jeśli zechcesz, to być może również i  pozostałe obszary całego Twojego życia takie jak zdrowie, relacje, miłość, pieniądze czy biznes. czas i tak minie. Sprawdź, co może się wydażyć w twoim życiu w 3 miesiące 😉

C.U.D to TY. Każdy z nas jest cudem, tak jak każdy z nas ma Ciało, posługuje się na co dzień Umysłem i zastanawia się nad istotą swojej Duchowości. Jeśli chcesz w całości zająć się sobą, jesteś w procesie zmiany, szukasz dla siebie ścieżki rozwoju, lub po prostu lubisz o siebie zadbać kompleksowo  – To jesteś w domu. Chcesz mieć Cudowne Życie?  Właśnie znalazłeś sposób na jego zaprojektowanie i wdrożenie w codzienności nowych zasad tej gry! A jeśli jesteś sceptykiem, to zawsze lepiej mieć CUDOWNE 3 MIESIĄCE, a potem zdecydować czy warto wrócić do starych nawyków…

CZEGO MOŻESZ SIĘ NAUCZYĆ?

C.U.D. To projekt rozwojowy, pozwalający na znalezienie wsparcia w odnajdywaniu swojego JA. W jednym miejscu, przy pomocy spójnie dobranych narzędzi będziesz odkrywał/a kolejne obszary SIEBIE. Jak układankę, będziesz komponował/a w najlepszy możliwy dla Ciebie sposób swoją drogę rozwoju poprzez pracę w 3 obszarach: Ciała, Umysłu I Duszy. Samodzielnie odnajdziesz najlepszą możliwą wersję siebie, zaprojektujesz swoje życie zgodnie z samodzielnie stworzoną własną wizją, docenisz, a może nawet pokochasz własne ciało, nauczysz się kontaktować ze swoją duszą. Nauczysz się naprawdę  DBAĆ O SIEBIE. Higiena, to nie tylko poranne mycie zębów. To Twoje myśli, emocje, relacje z innymi i zdrowie w długoterminowym procesie. Wszystko to przepracujesz przy naszym uważnym i pełnym akceptacji wsparciu.

AKTUALNE WYDARZENIA

Nowością są spotkania otwarte, na które zapraszamy od początku listopada 2018 r.  dla osób które chcą rozpocząć swoją transformację świadomości. Bardzo dziękuję za Waszą obecność i otwartość na głębokie zmiany. Kolejne spotkania będą odbywać się cyklicznie w pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca. Są one skierowane dla tych osób, które rozpoczynają swój rozwój i interesują się rozwojem świadomości poprzez metody kwantowe, oraz wszystkich tych, którzy chcą wprowadzić kolejne kroki w swoim rozwoju i poszukują nowych metod. Najbliższe spotkanie już 10.12 Zapraszamy

Wprowadzamy również wspólne  czytanie i omawianie „Rozmów z Bogiem” N.D. Walscha, jako lektury otwierającej nas na proces transformacji. Uwaga! Pierwsze spotkanie już 11.12 godz. 18 w siedzibie Ciało Umysł Dusza ul. Gazowa 11/7 .  Wstęp wolny! Zapraszamy

Warsztaty metody Dwupunktowej

Jakby to było, gdyby Twoje marzenia się spełniały?
Czy jesteś gotowy aby zmienić swoje życie?

Dwustopniowa edycja warsztatu manifestowania CUD-ów w naszym życiu, poprzez zastosowanie Metody Dwupunktowej w praktyce zaprasza Was do radykalnych zmian w życiu!

Tak wiele razy słyszałeś już o ludziach, którzy czynią wielkie i małe cuda w swoim życiu. Jak to się dzieje? Zapraszam do poznania Metody Dwupunktowej w praktyce.
Każda transformacja odbywa się na wielu poziomach: od zmiany przekonań, uzdrowienia ciała, na wibracji określonych częstotliwości skończywszy. Dwupunkt pozwala zrobić to szybciej i skuteczniej, równocześnie pozwalając Ci na to, by była to przyjemna, radosna przygoda.

Dwupunkt jest metodą polegającą na wejściu w pole serca i pogłębionym kontakcie z polem kwantowym, które zawiera wszystkie informacje dostępne we wszechświecie. Znając i stosując tą metodę, możemy korzystać z zawartych w polu informacji, kreując własną rzeczywistość.
Metodę tą z powodzeniem możemy stosować do poszerzania swojej świadomości, poznawania głębszych obszarów swoich możliwości, a nawet uzdrawiania. To sposób odnajdywania w sobie poczucia mocy. To sposób na odkrywanie tego, kim w istocie jesteśmy, prawdziwego „Ja”. Możemy dokonywać rzeczy, które dotąd wydawały nam się niemożliwe, niewyobrażalne, bowiem nie mieściły się w ramach rozumowego pojmowania.

Podstawą dwupunktu jest mechanika kwantowa oraz fizyka torsyjna, a teorie dwupunktu opieramy na założeniach Matrycy Energetycznej Richarda Bartleta oraz Synchronizacji Kwantowej Franka Kinslowa. Oba podejścia bazują na tych samych założeniach fizyków kwantowych, oraz najnowszych odkryciach neurobiologii, mówiących o tym, ze wszystko jest energią, która nigdy nie ginie, a jedynie zostaje przekształcona. A my, swoją energią serca, możemy na nią wpływać. Wbrew pozorom metoda jest bardzo prosta do zastosowania i może z niej korzystać dosłownie każdy.
Fizycy kwantowi udowodnili, że my sami i otaczająca nas rzeczywistość a nawet nasze myśli, jesteśmy energią, czyli światłem i informacją w określonych częstotliwościach drgań. Ich wzorce są dostępne w matrycy energetycznej i możemy na nie wpływać i zmieniać je. Jak? Poprzez energię naszego serca, a tego może nauczyć się każdy. Metoda dwupunktowa przyspiesza każdą transformację. Warsztaty które oferujemy uczą jak zrobić to szybko, skutecznie i w atmosferze niesamowitej akceptacji. Daj sobie zgodę na zmianę, o której marzyłeś całe życie!

Program warsztatów:
Dzień 1 – podstawy metody dwupunktowej /stopień pierwszy/

1. Pole serca – czym jest, jakie daje nam możliwości i jakie korzyści z tego płyną. Praktyczna nauka wchodzenia w pole serca.

2. Podstawowe założenia mechaniki kwantowej:
 Pola morficzne
 Energia punktu ZERO
 Zasada rezonansu magnetycznego
 Efekt obserwatora
 Kreowanie rzeczywistości
Praktyczne przykłady wykorzystania w swojej codzienności powyższych pojęć.
3. Intencja: moc intencji na przykładach z życia, budowanie i wysyłanie intencji do pola, rozumienie i odczytywanie realizacji intencji w otaczającej nas rzeczywistości.

4. Moduły – praktyczne ćwiczenia:
 Synchronizacja kwantowa
 Transformacja blokad
 Integracja pomocnych zasobów
 Oczyszczanie z negatywnych programów
 Wygaszanie kontroli i oporu przed zmianą
 Sesja dla siebie
 Dwupunkt na odległość

Dzień 2 – zaawansowane techniki metody dwupunktowej /stopień drugi/

Moduły – praktyczne ćwiczenia:
 Linia czasu – usuwanie blokad
 Uzdrawianie kodu DNA
 Odblokowanie czakr
 Wszystko z serca – czyli łączenie metody dwupunktowej z metodami EFT, Hooponopono, lub innymi stosowanymi przez uczestników
 Uzyskiwanie wsparcia Anielskiego
 Częstotliwości Bartleta

Termin: 16 – 17 czerwca 2018 godz. 10-17
Miejsce warsztatu: w trakcie ustaleń, zostanie podane niebawem
Cena: jeden stopień 250 zł brutto
dwa stopnie 500 zł brutto
Zgłoszenie i wpłata zaliczki do 10 czerwca rabat 10 % ( jeden stopień 225 zł, dwa stopnie 450 zł )
Dla osób po indywidualnej nauce dwupunktu w Ciało Umysł Dusza pierwszy stopień 50% rabatu
Cena zawiera: udział w warsztacie, materiały szkoleniowe, napoje, owoce, przekąski
Przerwa w trakcie warsztatu 45 min. (nie zapewniamy obiadu)

Info i zgłoszenia:
Agata Kluczyńska tel. 606266165 agata.kluczynska@outlook.com

Info TUTAJ

WYDARZENIA  ARCHIWALNE

08.03.2013 Dwupunktowy Krąg Kobiet

Zapraszam Was wspaniałe Kobiety na drugie już  spotkanie w kręgu, z intencją uczczenia pełni naszej kobiecości ❤️?????

Przyjdź i usiądź w kobiecym kręgu, podziel się tym, co dla Ciebie ważne i wysłuchaj innych wspaniałych kobiet. Zatrzymaj się i posłuchaj swojego serca, nie jesteś sama. Poczuj się bezpiecznie, odkryj swoją kobiecą moc, która tkwi w Twojej naturze, pewności siebie, łagodności i pięknie. Zainspiruj się ciepłem, otwartością, radością i empatią jaka wyzwala się podczas kobiecych spotkań.
Wspólnie wykonamy dwupunkt i wrzucimy do kwantowego pola intencję : „jestem szczęśliwą, spełniona kobietą”, oraz intencje przyniesione przez Was. Otworzymy się na pełnię obfitości i miłości w naszym życiu.
Ubierz sukienkę lub spódnicę, najlepiej kolorową. Poczuj się wolna.

Z serca zapraszam ❤️
Agata

Termin: 08.03.2018 r. godz. 18-21
Koszt: 20 zł
Miejsce: Klub Multi ul. Jana Tarnowskiego 6/2
Proszę Was o zgłoszenia na priv.

19.01.2018Mapa Marzeń

Masz plany? Dodaj im mocy!
Silny i czuły? Piękna i mądra?  A może biznes i szczęśliwa rodzina? Po co wybierać? Możesz mieć i to i to! Mapa Marzeń to mocne narzędzie transformacji.
Podróże , radość, miłość, zdrowie, obfitość: wszystkiego jest pod dostatkiem. Pytanie tylko, czy wiesz czego Tak naprawdę chcesz i czy umiesz po to sięgnąc. Wybierz rozważanie i z polotem .Umów się z wszechświatem używając jego języka – języka obrazów i emocji, a dokładnie to dostaniesz. W piątkowy, pierwszy w tym roku nów zapraszam do wspólnego tworzenia Mapy Marzeń. We wsparciu medytacji CUD- ów i obaleniu ograniczających przekonań stworzysz własną wizję szczęścia na ten rok.
19.01.2018 godz. 18-20.30
Ul. Kremerowska 14
Płatność: 50 zł gotówką na miejscu. 
 Zapraszam ?

https://web.facebook.com/events/161401324634512/

28.12.2017 Krąg Kobiet

Dziś wyjątkowe spotkanie dwupunktowe! Zapraszam Was drogie Kobiety do wspólnego kręgu ?
Koniec i początek jest w Nas. W kobiecym kręgu przypomnisz sobie o źródłach swojej Mocy. Zapraszam na Dwupunktowe kobiece spotkanie podsumowujące rok i inicjujące CUDA na rok nadchodzący. Miej odwagę sięgnąć po wszystko, co najlepsze!

Kremerowska 14, godz.18-21. Opłata za wstęp 20 zł. Z serca zapraszam

Warsztaty Metody Dwupunktowej I stopnia
 
Jakby to było, gdyby moje marzenia się spełniały? To pytanie, które może zmienić Twoje życie!
Świąteczna, druga edycja warsztatu manifestowania CUD-ów w naszym życiu, poprzez zastosowanie Metody Dwupunktowej w praktyce już Was zaprasza do radykalnych zmian w życiu!
 
Tajemnica odkrycia naszych naturalnych zdolności tkwi w wewnętrznej zgodzie na głęboką transformację we wszystkich poziomach życia – od codziennych relacji z najbliższymi, dobrze wynagradzanej satysfakcjonującej pracy, po samouzdrowienie z chorób.
Tak wiele razy słyszałeś już o ludziach, którzy czynią wielkie i małe cuda w swoim życiu. Jak to się dzieje? Zapraszam do poznania Metody Dwupunktowej w praktyce.
Każda transformacja odbywa się na wielu poziomach: od zmiany przekonań, uzdrowienia ciała, na wibracji określonych częstotliwości skończywszy. Dwupunkt pozwala zrobić to szybciej i skuteczniej, równocześnie pozwalając Ci na to, by była to przyjemna, radosna przygoda.
 
Dwupunkt jest metodą polegającą na wejściu w pole serca i pogłębionym kontakcie z polem kwantowym, które zawiera wszystkie informacje dostępne we wszechświecie. Znając i stosując tą metodę, możemy korzystać z zawartych w polu informacji, kreując własną rzeczywistość.
Metodę tą z powodzeniem możemy stosować do poszerzania swojej świadomości, poznawania głębszych obszarów swoich możliwości, a nawet uzdrawiania. To sposób odnajdywania w sobie poczucia mocy. To sposób na odkrywanie tego, kim w istocie jesteśmy, prawdziwego „Ja”. Możemy dokonywać rzeczy, które dotąd wydawały nam się niemożliwe, niewyobrażalne, bowiem nie mieściły się w ramach rozumowego pojmowania. To buduje również nasze poczucie współodpowiedzialności za losy świata. Zatem kluczowym słowem do stosowania tej metody jest odpowiedzialność.
 
Podstawą dwupunktu jest mechanika kwantowa oraz fizyka torsyjna, a teorie dwupunktu opieramy na założeniach Matrycy Energetycznej Richarda Bartleta oraz Synchronizacji Kwantowej Franka Kinslowa. Oba podejścia bazują na tych samych założeniach fizyków kwantowych, oraz najnowszych odkryciach neurobilologii, mówiących o tym, ze wszystko jest energią, która nigdy nie ginie, a jedynie zostaje przekształcona. A my, swoją energią serca, możemy na nią wpływać. Wbrew pozorom metoda jest bardzo prosta do zastosowania i może z niej korzystać dosłownie każdy.
Fizycy kwantowi udowodnili, że my sami i otaczjaca nas rzeczywistość a nawet nasze myśli, jesteśmy energią, cyzli swiatłem i informacją w określonych zęstotliwościach drgań. Ich wzorce są dostępne w matrycy energetycznej i możemy na nie wpływać i zmieniac je. Jak? Poprzez energię naszego serca, a tego może nauczyć się każdy. Metoda dwupunktowa przyspiesza każdą transformację. Warsztaty które oferujemy uczą jak zrobic to szybko, skutecznie i w atmosferze niesamowitej akceptacji. Daj sobie zgodę na zmiane, o której marzyłeś całe życie!
 
Program warsztatów:
1. Pole serca – czym jest, jakie daje nam możliwości i jakie korzyści z tego płyną. Praktyczna nauka wchodzenia w pole serca.
 
2. Podstawowe założenia mechaniki kwantowej:
 Pola morficzne
 Energia punktu ZERO
 Zasada rezonansu magnetycznego
 Efekt obserwatora
 Kreowanie rzeczywistości
Praktyczne przykłady wykorzystania w swojej codzienności powyższych pojęć.
3. Intencja: moc intencji na przykładach z życia, budowanie i wysyłanie intencji do pola, rozumienie i odczytywanie realizacji intencji w otaczającej nas rzeczywistości.
 
4. Moduły – praktyczne ćwiczenia:
 Synchronizacja kwantowa
 Transformacja blokad
 Integracja pomocnych zasobów
 Oczyszczanie z negatywnych programów
 Wygaszanie kontroli i oporu przed zmianą
 Sesja dla siebie
 Dwupunkt na odległość
 
 
Termin: 16.12.2017 godz. 10-16
Miejsce warsztatu: os. Wandy 18 Kraków „Pozytywka”
Cena: 250 zł brutto
Cena zawiera: udział w warsztacie, materiały szkoleniowe, napoje, owoce, przekąski.
Przerwa w trakcie warsztatu 45 min. (nie zapewniamy obiadu, jest dostępność kuchni)
 
Prowadząca: Agata Kluczyńska
O mnie:
Nazywam się Agata Kluczyńska, jestem coachem (ACC ICF) oraz trenerem rozwoju osobistego. Metodę dwupunktową stosuję od prawie dwóch lat, a tak wiele CUD-ów dzięki niej w moim życiu zaszło, że od czerwca 2017 r. prowadzę jedyną w Małopolsce Grupę Dwupunktową: regularnie spotykającą się w każdy czwartek grupę osób praktykujących tą metodę. Wchodząc w pole serca realnie wpływamy na jakość naszego życia, a na dodatek bawimy się przy tym doskonale 🙂
Na każdego człowieka patrzę w sposób holistyczny, jestem otwarta na pracę we wszystkich obszarach życia i każdego zapraszam do wędrówki w głąb siebie. Zapewniam przy tym niesamowitą przygodę i spotkanie ze swoim najlepszym przyjacielem – sobą samym. Dzięki osiągnięciu wewnętrznej spójności wartości i celów, oaz połączeniu z energią swojego serca będziesz mógł/mogła w harmonii osiągać niespodziewane rezultaty w każdej dziedzinie życia. Fascynuje mnie nieuchronność zmiany i niezliczona ilość sposobów na jej przechodzenie, oraz ciągłe odkrywanie potencjału płynącego z połączenia Ciała, Umysłu i Duszy w codzienny C.U.D. Ja znalazłam swoją drogę i podążanie nią sprawia mi ogromną frajdę. Czasem płynę z falą, a czasem idę pod prąd , jednak zawsze z ufnością w sens i celowość mojego życia, a miarą moich działań jest skuteczność. Więcej info znajdziesz na mojej stronie www.cialoumysldusza.eu
Zapraszam Cię do robienia CUD- ów.

Warsztaty metody dwupunktowej I stopnia /edycja 1/

Tajemnica odkrycia naszych naturalnych zdolności tkwi w wewnętrznej zgodzie na głĘboką transformację na wszystkich poziomach życia – od codziEnnych relacji z najbliższymi, dobrze wynagradzanej satysfakcjonującej pracy, po samouzdrowienie z chorób. Tak wiele razy słyszałeś już o ludziach, którzy czynią wielkie i małe cuda w swoim życiu. Jak to się dzieje? Transformacja odbywa się na wielu poziomach: zmiany przekonań, uzdrowienia ciała, na wibracji określonych częstotliwości skończywszy. Dwupunkt pozwala zrobic to szybciej i skuteczniej, równocześnie pozwalając Ci na to, by była to przyjemna, rdosna przygoda.

Dwupunkt jest metodą polegającą na wejściu w pole serca i pogłębionym kontakcie z polem kwantowym, które zawiera wszystkie informacje dostępne we wszechświecie. Znając i stosując tą metodę, możemy korzystać z zawartych w polu informacji, kreując własną rzeczywistość.
Metodę tą z powodzeniem możemy stosować do poszerzania swojej świadomości, poznawania głębszych obszarów swoich możliwości, a nawet uzdrawiania. To sposób odnajdywania w sobie poczucia mocy. To sposób na odkrywanie tego, kim w istocie jesteśmy, prawdziwego „Ja”. Możemy dokonywać rzeczy, które dotąd wydawały nam się niemożliwe, niewyobrażalne, bowiem nie mieściły się w ramach rozumowego pojmowania. To buduje również nasze poczucie współodpowiedzialności za losy świata. Zatem kluczowym słowem do stosowania tej metody jest odpowiedzialność.

Podstawą dwupunktu jest mechanika kwantowa oraz fizyka torsyjna, a teorie dwupunktu opieramy na założeniach Matrycy Energetycznej Richarda Bartleta oraz Synchronizacji Kwantowej Franka Kinslowa. Oba podejścia bazują na tych samych założeniach fizyków kwantowych, oraz najnowszych odkryciach neurobilologii, mówiących o tym, ze wszystko jest energią, która nigdy nie ginie, a jedynie zostaje przekształcona. A my, swoją energią serca, możemy na nią wpływać. Wbrew pozorom metoda jest bardzo prosta do zastosowania i może z niej korzystać dosłownie każdy.
Fizycy kwantowi udowodnili, że my sami i otaczjaca nas rzeczywistość a nawet nasze myśli, jesteśmy energią, cyzli swiatłem i informacją w określonych zęstotliwościach drgań. Ich wzorce są dostępne w matrycy energetycznej i możemy na nie wpływać i zmieniac je. Jak? Poprzez energię naszego serca, a tego może nauczyć się każdy. Metoda dwupunktowa przyspiesza każdą transformację. Warsztaty które oferujemy uczą jak zrobic to szybko, skutecznie i w atmosferze niesamowitej akceptacji. Daj sobie zgodę na zmiane, o której marzyłeś całe życie!
Program warsztatów:
1. Pole serca – czym jest, jakie daje nam możliwości i jakie korzyści z tego płyną. Praktyczna nauka wchodzenia w pole serca.

2. Podstawowe założenia mechaniki kwantowej:
 Pola morficzne
 Energia punktu ZERO
 Zasada rezonansu magnetycznego
 Efekt obserwatora
 Kreowanie rzeczywistości
Praktyczne przykłady wykorzystania w swojej codzienności powyższych pojęć.
3. Intencja: moc intencji na przykładach z życia, budowanie i wysyłanie intencji do pola, rozumienie i odczytywanie realizacji intencji w otaczającej nas rzeczywistości.

4. Moduły – praktyczne ćwiczenia:
 Synchronizacja kwantowa
 Transformacja blokad
 Integracja pomocnych zasobów
 Oczyszczanie z negatywnych programów
 Wygaszanie kontroli i oporu przed zmianą
 Linia czasu
 Sesja dla siebie
 Dwupunkt na odległość

 

Otwarcie projektu Ciało Umysł Dusza – DZIĘKUJEMY

Dziękujemy Wam za przybycie, uczestnictwo w wykładzie, w indywidualnych sesjach coachingowych, pulsingu i terapii Bowena, za wspólna sesję dwupunktu oraz gorące dyskusje i przemiłe rozmowy o indywidualnych ścieżkach rozwoju.

Zapraszamy do dalszej współpracy 🙂 a poniżej parę wspomnień z tego wspaniałego dnia [ zdjęcia by Dorota Ostrovski 🙂 dziękujemy]

 

23.09.2017 r.  godz. 9.00-17.00

Centrum Rozwoju – Pozytywka os. Wandy 18, kl II, domofon 4 31-906 Kraków

 
Poznaj nas!
Zapraszamy na darmowe konsultacje i poznanie zarówno nas, jak i całego projektu.
Dowiedz się więcej o metodach którymi pracujemy, o zmianie której możesz dokonać w swoim życiu przy naszym wsparciu.
Nasz dzień otwarty już minął, będą oczywiście kolejne, ale Ty nie czekaj  – zadzwoń lub napisz już dzisiaj. Jesteśmy dla Was dostępni, możemy spotkać się w Pozytywce.
 
C.U.D. To projekt rozwojowy, pozwalający na znalezienie wsparcia w odnajdywaniu swojego JA. W jednym miejscu, przy pomocy spójnie dobranych narzędzi będziesz odkrywał/ła kolejne obszary SIEBIE. Jak układankę, będziesz komponował/ła w najlepszy możliwy dla Ciebie sposób swoją drogę rozwoju poprzez pracę w 3 obszarach: ciała umysłu i duchowości. Pracujemy poprzez coaching, dwupunkt, metodę Bowena, pulsing oraz proponujemy warsztaty zarządzania emocjami, komunikacji i asertywności. Proponujemy też zmianę nawyków żywieniowych, detox od cukru i naturalne metody wzmacniania odporności organizmu i podnoszenia naszej życiowej energii i jakości zdrowia.
 
Dzień otwarty to zaproszenie do zapoznania się z programem 93 dni zmiany, propozycja udziału w warsztatach oraz indywidualnej pracy nad swoją życiową zmianą.
 
Od dzisiaj dla Ciebie otwarty jest każdy dzień 🙂 kontaktuj się telefonicznie lub mailowo, aby umówić się na darmowe konsultacje indywidualne.
 
Zapraszamy 🙂
 
Kontakt i zapisy:
Agata Kluczyńska tel. 606266165
agata.kluczynska@outlook.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *