DUSZA

Wszystko we wszechświecie jest energią i informacją. Wszystko. Forma pracy, którą praktykuję i której mogę Cię nauczyć to metoda dwupunktowa.

Dwupunkt oraz synchronizacja kwantowa

Dwupunkt, oraz synchronizacja kwantowa to głębokie połączenie z energią wszechświata w polu naszego serca. Jest to klucz do miłości: własnej, innych ludzi i świata. Nauczę Cię stosować tą metodę indywidualnie, lub na warsztatach grupowych ( terminy TUTAJ)

Metodę tą z powodzeniem możemy stosować do poszerzania swojej świadomości, poznawania głębszych obszarów swoich możliwości, a nawet uzdrawiania. To sposób odnajdywania w sobie poczucia mocy. To sposób na odkrywanie tego, kim w istocie jesteśmy, prawdziwego „Ja”. Możemy dokonywać rzeczy, które dotąd wydawały nam się niemożliwe, niewyobrażalne, bowiem nie mieściły się w ramach rozumowego pojmowania. To buduje również nasze poczucie współodpowiedzialności za losy świata. Zatem kluczowym słowem do stosowania tej metody jest odpowiedzialność.
 
Podstawą dwupunktu jest mechanika kwantowa oraz fizyka torsyjna, a teorie dwupunktu opieramy na założeniach Matrycy Energetycznej Richarda Bartleta oraz Synchronizacji Kwantowej Franka Kinslowa. Oba podejścia bazują na tych samych założeniach fizyków kwantowych, oraz najnowszych odkryciach neurobilologii, mówiących o tym, ze wszystko jest energią, która nigdy nie ginie, a jedynie zostaje przekształcona. A my, swoją energią serca, możemy na nią wpływać. Wbrew pozorom metoda jest bardzo prosta do zastosowania i może z niej korzystać dosłownie każdy.
Dusza dla każdej osoby to jego indywidualne doświadczanie. Warsztaty dwupunktu i synchronizacji kwantowej to odpowiedź na dualizm świata i troistość istoty ludzkiej (ciało –  umysł –  dusza) oraz poszukiwanie w sobie istoty Boga. Pojęcia energii kwantowej, Boga, pól morficznych, ale też reinkarnacji, czakr, energii, aury, karmy, religii, śmierci, oraz praw wszechświata to również tematy, które będziemy poruszać i nad nimi dyskutować w ramach pracy z metodą dwupunktową.
W każdy czwartek w Krakowie spotykamy się i wspólnie w gronie osób znających i stosujących tą metodę przeprowadzamy sesje dwupunktu w przyniesionych przez nas intencjach. Możesz do nas dołączyć po zapoznaniu się z metodą na moim, lub dowolnym innym kursie.
Chcesz nauczyć się stosowania metody dwupunktowej indywidualnie?
Zadzwoń lub napisz :
Agata Kluczyńska tel. 606266165
agata.kluczynska@outlook.com
Recenzje osób praktykujących metodę dwupunktową:

„O Dwupunkcie powiem krótko. Tu niema nic nowego. Proście, a będzie wam dane. Wszechświat ma wszystkie możliwości i zasoby, których potrzebujemy. Trzeba tylko umieć prosić. W tym Dwupunkt jest perfekcyjny – potwierdza to moja osobista praktyka. Ale to nie wszystko,  metoda sprzyja integracji.  Dalsze regularne spotkania adeptów niosą wartości, które trudno przecenić. Spróbujcie!”

Piotr Krzyworzeka

BLOG

 

powrót na stronę główną TUTAJ


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *