UMYSŁ

Za każdym naszym „nie wiem” kryje się głęboko osadzone „wiem”. Trzeba go tylko poszukać, dać sobie przyzwolenie i wiarę w doskonałość własnego, indywidualnego potencjału.

Coaching a nasz umysł

Coaching to forma pracy dająca spektakularne wyniki przy zachowaniu indywidualności i korzystaniu z własnego potencjału. Coach jest jedynie twoim lustrem i przewodnikiem. Pracując coachingowo uzyskasz wsparcie w projektowaniu i przeprowadzeniu przez zmianę życiową. Wyznaczysz sobie cele w sposób, który spowoduje, ze je zrealizujesz.  Odszukasz i zmienisz przekonania, które Ci już nie służą. To praca z wspierającymi wartościami. Osadzenie w realiach. Jeśli chcesz zmiany przez duże „Z” zapraszam cię do spotkania z sobą samym w coachingu. Umów się na spotkanie zapoznawcze, na którym się poznamy i sprawdzisz czy coaching ze mną Ci odpowiada. Info o mnie znajdziesz TUTAJ  oraz na www.Terazty.com.pl Od teraz, Ty jesteś najważniejszy.

W zakładce PROJEKT ROZWOJOWY znajdziesz program „93 DNI ZMIANY” w którym będziesz mógł zaprojektować swoją zmianę w trzech obszarach: pracy z CIAŁEM, UMYSŁEM I DUSZĄ, tak aby uzyskać najlepsze możliwe dla siebie efekty w całości Twojego życia

BLOGDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *