CIAŁO

Nasze ciało potrzebuje być zdrowo odżywione i w ruchu. Jest stworzone do bycia zdrowym, ma cudowne mechanizmy samouzdrawiające.

Jeśli chcesz zadbać o swoje ciało proponuję Ci 3 formy wsparcia: odżywianie, zdrowie i piękno.

        Odżywianie:  

Zielona żywność 

Pomogę Ci zmienić nawyki żywieniowe, wprowadzając do Twojego jadłospisu zaledwie dwie cudowne zielone rośliny: sok z młodego jęczmienia i chlorellę pyrenoidosa z certyfikatem jakości Green Ways. Na zawsze pozbędziesz się swoich problemów ze zdrowiem i wyglądem. Na indywidualnym spotkaniu (lub sesji skype) dobierzemy odpowiednie dla Ciebie dawkowanie, tak aby Twój organizm sam włączył mechanizmy samouzdrawiające i rozprawił się z dręczącymi Cię chorobami. Dla osób zdrowych, chcących jedynie w wesprzeć organizm w jeszcze lepszym funkcjonowaniu chlorella i jęczmień również mają świetne zastosowanie: wspomagają układ immunologiczny, leczą alergie, poprawiają kondycję, wygląd skóry i włosów, pomagają zbudować masę mięśniową, a dzięki wysokiej zawartości chlorofilu wprowadzają we wspaniały nastrój. Precz z chandrą , depresją i nudą. Z zieloną żywnością świetny humor i zdrowie towarzyszy nam każdego dnia.

Konsultacje: Agata Kluczyńska [info TUTAJ]

dietetyk współpracujący: Iwona Żołnierczyk [info TUTAJ]

Więcej o zielonej żywności dowiesz się  na BLOGu lub skontaktuj się ze mną: Agata Kluczynska tel. 606266165 agata.kluczynska@outlook.com

    Zdrowie:

Indywidualne sesje terapii Bowena

Bowtech jest to holistyczna, działająca na cały organizm, delikatna, bezinwazyjna i wyjątkowo skuteczna metoda przywracania w organizmie pierwotnego stanu zdrowia. To nowa koncepcja pracy z ciałem, która nie pochodzi od innych metod leczniczych, ani nie jest do nich podobna.

Zabieg składa się z delikatnych, specyficznych ruchów, wykonywanych palcami na mięśniach i tkance łącznej, bezpośrednio na skórze lub przez cienką odzież. Ruchy te, przesyłają wiadomości przez system nerwowy pacjenta, przywracając pamięć komórkową z czasów najlepszego, najbardziej zrelaksowanego i zrównoważonego stanu organizmu.

W czasie sesji stosuje się częste przerwy o zasadniczym znaczeniu. Dają one organizmowi czas na reakcję i uruchomienie procesu leczenia.

Rezultaty mogą być widoczne już po pierwszym zabiegu, gdyż organizm będzie kontynuował proces naprawczy przez kilka najbliższych dni. Często wystarczy niewielka ilość zabiegów, aby ustąpiła większość dolegliwości. Celem zabiegu może być konkretny problem, lub cały organizm. W przeciwieństwie do wielu terapii manualnych Technika Bowena nie stosuje siłowych manipulacji. Terapeuta nie zmusza organizmu do działania „bo ja ci tak każę”, lecz umożliwia mu naprawienie samego siebie w jego własnym tempie i granicach.

Zabiegi terapii Bowena prowadzi: Andrzej Jarosz

kontakt:tel. 731245511 [ info TUTAJ]

Więcej dowiesz się Tutaj

  Piękno – kolagen naturalny

Piękna i zdrowa skóra w każdym wieku? Tak! Zachowaj piękno na dłużej! Zewnętrznym pięknem twojego ciała, twarzy i włosów zajmie się naturalny kolagen. Dzięki innowacyjnej formule Kolagenu Naturalnego Souvre – perły wśród kosmetyków klasy premium – przeciwdziałamy nie tylko objawom starzenia się cery, ale przede wszystkim usuwamy główną przyczynę wszelkich niedoskonałości skórnych – nieprawidłową syntezę kolagenu ustrojowego.

Wyjątkowe właściwości Kolagenu Naturalnego to:

  • poprawa jędrności skóry np. w okół oczu
  • zmniejszenie widoczności zmarszczek
  • odbudowa struktury włosów, skóry i paznokci
  • oczyszczanie i regeneracja cery dotkniętej trądzikiem
  • redukcja rozstępów i cellulitu

Aktywne biologicznie białko, wraz z pozostałymi składnikami, odżywia skórę, poprawiając jej kondycję i koloryt. Zaletą kuracji kolagenowych jest to, że z powodzeniem można je przeprowadzić w domu.

Nowatorska receptura oparta o najnowszą wiedzę z zakresu dermatologii, kosmetologii i biotechnologii pozwoliła stworzyć wysokiej jakości produkty, których komponenty pozwolą zredukowac wszelkie defekty skórne powstałe na skutek urazów mechanicznych lub będące następstwem działania negatywnych czynników zewnętrznych. Na liście korzyści stosowania produktów kolagenowych Souvre znajdują się również:

  • wygładzenie blizn i wyrównanie kolorytu skóry
  • przyspieszenie procesu gojenia się ran
  • zmniejszenie widoczności żylaków i naczyń krwionośnych
  • działanie antyseptyczne
  • zmniejszenie szorstkości skóry

Więcej o działaniu Kolagenu Naturalnego dowiesz się  na BLOGu

Agata Kluczynska tel. 606266165  agata.kluczynska@outlook.com

 

 

 

 

 

 

 

BLOG :  Ciało

Powrót na stronę główną TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *