Kim jestem? Dokąd zmierzam?

Witaj na stronie Ciało Umysł Dusza.

Nazywam się Agata Kluczyńska i jestem coachem zdrowego, świadomego życia. Pomagam w prowadzeniu zdrowego życia i rozwoju świadomości. Propaguję wysoko wibracyjną zieloną żywność Green Ways, oraz stosuję coaching i nowoczesne metody kwantowe, dzięki którym doprowadzam do stanu harmonii i zdrowia.

Co? Gdzie? Kiedy?

Codziennie prowadzimy konsultacje w sprawach dotyczących zdrowia, zmiany nawyków żywieniowych, wsparcia w rozwiązywaniu problemów życiowych oraz rozwoju świadomości. Zapraszamy do kontaktu pod nr. tel. 606266165

Najbliższe wydarzenie na które Cię zapraszam to warsztat Box CUD-ów, na którym dowiesz się jakie są zasady tworzenia skutecznej mapy marzeń w formie pudełka,  oraz od razu taki BOX CUD-ów stworzysz i możesz pracować z nim przez cały rok. To naprawdę świetne i sprawdzone narzędzie, które nasi klienci uwielbiają i skutecznie z nim pracują. Tutaj znajdziesz LINK do wydarzenia na fb.

Prowadzimy również regularna grupę Dwupunktową, która spotyka się w każdy czwartek o godz. 18 – 21. Jeśli znasz tą metodę, praktykujesz ja lub chcesz wznowić swoją synchronizacje kwantową i zacząć Dwupunktować w kameralnej grupie – dołącz do naszego kręgu. Jesteśmy otwarci na Twoją obecność.

Zapraszam Cię do przygody w odkrywaniu pełni swojej świadomości, na wyprawę w głąb siebie. Jak daleko zajdziemy? To zależy od każdego z nas. Ja podążam z odwagą i uważnością, przedzieram się poprzez meandry umysłu, w prawdzie i akceptacji ciała, oraz z rozmachem i głębią jaki daje kontakt z Duszą. Zapraszam Cię do wspólnej podróży. Być może będzie to Twój pierwszy krok w projekcie 93 dni zmiany. Być może głęboka transformacja świadomości. Twój wybór. Twoja zmiana.

Bądźcie uważni, śledźcie funpage lub piszcie na priv jeśli chcecie wiedzieć więcej.  Do zobaczenia w realu i kontaktu niefizycznego w Polu Świadomości!

Jak pracuję nad rozwojem własnym i wspieram innych? Więcej o mnie znajdziesz w artykule Miasta Kobiet. Jestem zaszczycona, że znalazłam się w gronie Kobiet Krakowa i aby zachęcić Cię do Twojego rozwoju, oraz czerpania inspiracji z mojej drogi zapraszam Cię do przeczytania artykułu:

Kobiety Krakowa: Agata Kluczyńska

Z miłością   Agata

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *