Ćwiczenie poszerzania i uaktywniania przepływu energii

Ćwiczenie poszerzania i uaktywniania przepływu energii

Przez twoje ciało przebiegają dwa kanały energetyczne: wstępujący – od dołu do góry i zstępujący – od góry do dołu. Energia cyrkuluje pomiędzy nimi dodatkowo zasilając i uziemiając nas zarówno energią kosmosu poprzez siódmą czakrę na czubku głowy, jak i przez pierwszą czakrę w okolicach odbytu. Wstępujący kanał energetyczny tworzy fontannę ponad nasza głową i spływa na zewnątrz , łączy się z dolnym, otaczając nasze ciało polem energetycznym i  tworząc torus w kształcie pączka z dziurką zwanego donutem. Tą dziurkę wypełnia nasze ciało, czyli to co czujesz, że fizycznie jest tobą.  Ważny jest przepływ pomiędzy czakrami oraz szerokość kanałów. Nie ma bowiem innych magazynów energii. Masz jej tyle, ile krąży w danym momencie w Twoim ciele fizycznym, w postaci energii metabolicznej, jak i energetycznym pomiędzy czakrami. Regularne, choćby kilkuminutowe, ale za to świadome oczyszczanie i zasilanie własnego pola to codzienna rutyna dla każdego, kto chce być zdrowy, pełen energii i zachowywać równowagę kontaktu z ziemią i niebem, sercem i rozumem.

Stań stabilnie, wyprostuj kręgosłup, stopy rozstaw na szerokość bioder. Rozluźnij szczękę, ściągnij łopatki. Przez moment poczuj swoje ciało, napnij je lekko z wdechem i z wydechem rozluźnij.

Weź wdech wstępujący, od ziemi ku górze i licząc do siedmiu przeprowadź oddech przez przednią cześć  całego swojego ciała, kilka centymetrów przed kręgosłupem. Skanuj je swoją uwagą na poziomie każdej czakry i rozświetlaj kolejno kolorami: czerwonym, pomarańczowym, żółtym, zielonym, niebieskim, indygo (różowo – fioletowym) i białym. Wypuść powietrze, pozwól energii wytrysnąć fontanna ponad głową i spływać swobodnie na zewnątrz. Płynnie, bez zatrzymania nabierz wdech zstępujący, licząc do siedmiu kieruj oddech od nieba kierując go w dół ciała, kanałem przebiegającym tylną częścią kręgosłupa. Linie nie przecinają się. Robiąc wydech pozwól aby energia uwolniła się z Twojego ciała i połączyła na zewnątrz ciebie ze spływającym z góry światłem. Poczujesz się jak w kuli białego światła. Wykonaj kilka rund obserwując każdy odcinek swojego ciała oraz otaczającej Cię energii. Z każdym kolejnym ćwiczeniem będzie Ci łatwiej, przestaniesz liczyć i zauważysz że w ramach jednego wdechu i wydechu jesteś w stanie zrobić pełną cyrkulację. Po niedługim czasie będziesz w stanie rozkładając ramiona poczuć zasięg własnego pola energetycznego. Kiedy zauważysz jakiekolwiek ciemne pola, punkty bądź barwa którejś z czakr będzie ciemna wydychaj ten cień i wdychaj jasna barwę, lub biały kolor, aż do uzyskania przepływu. Jeśli utrzymasz ćwiczenie regularnie przez 28 dni poczujesz znaczną różnicę w energetyce swojego ciała. Jako stały element swojej codziennej rutyny wykonuj ćwiczenie co najmniej raz w tygodniu lub częściej, kiedy poczujesz że tego potrzebujesz. jest to również podstawowy element do utrzymania swojego balansu życiowego i zabezpieczenia przed niekorzystnym wpływem niechcianej energii z zewnątrz lub tak zwanymi „wampirami energetycznymi”. Kiedy masz kontakt z własną energią  i potrafisz świadomie nią kierować, potrafisz tez wyznaczać własne granice i zapraszać do wspólnego pola tylko chcianych gości. Poprawia się nie tylko witalność, energia życiowa, ale też i stosunki z otoczeniem a nawet sex. Jesteś cudem, poczuj swoją moc!

Cudownych przemian Wam życzę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *