Detoxcukier – korzyści z odstawienia słodyczy

Za odstawienie cukru podziękuje nam nie tylko nasz mózg, wątroba, trzustka, serce i niemal wszystkie narządy wewnętrzne.
Szczęśliwa będzie także skóra, zwłaszcza twarz, gdyż zmarszczki zaczną znikać, kolor skóry zmieni się na bardziej świetlisty, a oczy zaczną błyszczeć. Zniknie bezsenność, ospałość i brak energii.
Nasze włosy nabiorą blasku, paznokcie elastyczności i nie będą się łamać.
Mamy też coś dla panów: dzięki Detoxowi i roślinom zawierającym ogromne ilości roślinnego białka, muskulatura będzie bardziej sprężysta i widoczna. Oczywiście ćwiczenia i aktywność fizyczna będą bardzo wskazane, jednak sylwetka poprawi się i szybko zniknie część „nadbiodrowa”

Zaczniemy odczuwać więcej szczęśliwości, zmniejszy się znacznie nerwowość i wybuchowość. Drażniące problemy będą lżejsze w odbiorze, a większa ilość endorfin wytwarzana w mózgu dzięki chlorofilowi spowoduje, że częsciej będziemy radośni i zaczniemy się szczerze uśmiechać.
Stracimy zainteresowanie toksynami w ogóle: alkohol, nikotyna, kawa, mięso… zaczniemy jeść więcej warzyw i owoców, a ze słodkości zaczną nam smakować suszone owoce i orzechy z miodem.

Na Detoxie zyska cała rodzina. Mniej nerwowi rodzice to szczęśliwsze dzieci. Mniej uzależnione dzieci, to spokojniejsi rodzice. Lepsze oceny, większa koncentracja, mnie agresji w szkole czy na podwórku.

Kiedy korzyści sięgną portfela, to poziom endorfin w mózgu również znacznie wzrośnie ?
Oszczędności na słodyczach i niezdrowych przekąskach liczone są najczęściej w setkach złotych miesięcznie. Do tego dochodzą lekarstwa związane z chorobami pocukrowymi i niekiedy całość w rodzinie zamyka się blisko tysiąca.

Wraz z toksynami znikającymi z naszego organizmu, uwalniamy się tez od toksycznego środowiska. Kiedy mniej narzekamy, ludzie w naszym otoczeniu zmieniają się: albo też mniej narzekają, ale wymieniają się na innych ludzi.

Nie widzimy skutków ubocznych. Nie można przedawkować szczęścia, radości i zdrowia. Trzeba cieszyć się, że dostrzegamy i bierzemy sprawę w swoje ręce i chcemy się uzdrowić!

Pomagamy w detoxie od cukru. To nie wymaga wyrzeczeń, nasz pogram jest łatwy w użyciu bo powoduje że Twój organizm sam odstawi słodycze a będzie domagał się tego, co daje mu zdrowie. Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz – wybierzemy odpowiedni dla Ciebie program. Za 3 miesiące będziesz sobie wdzięczny za tą decyzję 🙂

Cennik i kontakt

Powrót TUTAJ