Jak przeprowadzić sesję dwupunktu?

Zacznijmy od wejścia w pole serca: 

Zadbaj o miejsce w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzał, wyłącz telefon i usiądź wygodnie z prostym kręgosłupem, głęboko i swobodnie oddychając przez około 10 – 15 minut. Rozluźnij swoje ciało i poczuj je. Spraw, abyś czuł się dobrze i zamknij oczy.

Pozwól swoim myślom swobodnie przepływać, obserwując je jak przepływające białe chmurki na błękitnym niebie. Nie próbuj ich kontrolować ani zatrzymywać, jedynie je obserwuj z coraz większą uważnością, jak kot obserwuje mysią dziurę. Zadaj sobie pytanie : skąd będzie pochodziła moja następna myśl? Zauważ co się stanie, zanim następna myśl się pojawi. Co poczujesz, zobaczysz. Co jest pomiędzy myślami? Czy zauważyłeś pustkę?

Między myślami jest NIC. Jeśli choć na chwilę poczujesz NIC, już zawsze będziesz do niej wracał. To czysta świadomość, to źródło wszystkiego. To Twoja MOC.

Obserwuj swoje myśli i miejsce między nimi przez około 2-3 minuty, a następnie wyobraź sobie SIBIE W SWOJEJ GŁOWIE. Z ciekawością i radością zjedź teraz na dół, prosto do Twojego SERCA. Możesz użyć dowolnego sposobu – zjechać windą, po poręczy lub zamienić się w spadającą kroplę. Oddychaj spokojnie i głęboko. Z każdą chwilą coraz bardziej się odprężasz, relaksujesz. Wypełniasz swoje serce całym sobą, zamieniasz się w swoje serce. Jesteś nim, jesteś swoim sercem. Poczuj, jak z każdym oddechem poszerzasz się, wykraczasz poz swoje ciało fizyczne i docierasz coraz dalej i dalej. Poczuj świadome połączenie z polem, poczuj jak stajesz się jednym ze wszystkim, co istnieje, jak rozlewasz się, rozpływasz z każdym oddechem coraz dalej i dalej. Poczuj bezgraniczną, bezwarunkową miłość i wdzięczność. Poczuj radość istnienia i rozkoszuj się tym stanem. Pozostań w nim tyle, ile potrzebujesz.

Powoli wróć świadomością do swojego serca. Zobacz teraz miejsce, platformę/ windę która zawiezie Cię z powrotem do Twojej głowy. Stajesz na niej i wracasz do swojej głowy, zachowując w sobie wspomnienie przeżytego doświadczenia. Masz w sobie radość, wdzięczność i bezwarunkową miłość. Wróć do swojej świadomości i otwórz oczy. Czy coś się tu zmieniło?

Kiedy poćwiczysz wchodzenie w pole serca i poczujesz, że chcesz pójść krok dalej poniżej znajdziesz dalsze instrukcje.

[ na podstawie : „Sekret kwantowego życia” dr. Frank Kinslow]

 

Dwupunkt dla siebie lub dla drugiej osoby

(To propozycja będąca jedną z wielu możliwości wykonania)

 

  • Połącz się świadomie z tu i teraz, uświadamiając sobie że wszystko jest energią i informacją
  • Wejdź w pole serca  i /lub połącz się z polem serca drugiej osoby wypowiadając lub myśląc słowa „ moje serce pozdrawia Twoje serce”
  • Zapytaj o  intencję  / temat i połącz go z lewą dłonią
  • Odłóż temat / intencję mentalnie na półkę
  • Wyznacz lewą dłonią dowolny punkt na ciele / lub w przestrzeni który poczujesz za odpowiedni, powiąż go mentalnie z „teraz”
  • Znajdź w polu drugi punkt połączony z rozwiązaniem
  • Wyślij intencję – transformacja w światło, lub nic nie rób, bądź w polu serca. W tym miejscu możesz używać dowolnych modułów dwupunktu.
  • Odczuj obie dłonie jednocześnie i odpuść. Pozwól dokonać się transformacji.
  • Możesz połączyć obie dłonie na sercu. Świadomie wyjdź ze wspólnego pola. Pozostań uważny na reakcje własne lub/i osoby dla której wykonywałeś dwupunkt.

powrót TUTAJ