Kolagen naturalny – jak powstał?

 

Już ponad 100 lat temu Polscy naukowcy z działu badawczo – rozwojowego naszego producenta opracowali innowacyjną formułę oraz technologię otrzymywania niezwykłego kosmetyku Kolagenu Naturalnego, w formie żelu, który w pełni odpowiada naturalnie występującemu w skórze trzeciorzędowemu kolagenowi w natywnej postaci.

Po intensywnych badaniach nad wpływem Kolagenu Naturalnego na skórę, znając jego niebagatelna wartość, stworzono nowatorską serię kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała zawierających w swoim składzie Kolagen Naturalny.

Przygotowane receptury oparte są o najnowszą wiedzę z zakresu dermatologii, kosmetologii i biotechnologii, które łączą w sobie moc natywnego, trzeciorzędowego kolagenu oraz starannie dobranych i sprawdzonych pod względem działania i kompatybilności, składników zarówno naturalnych, jak i najnowszych zdobyczy biotechnologicznych.

Sama idea wytwarzania kolagenu przez naszego producenta na skalę przemysłową powstała na podstawie wyników badań trójmiejskich naukowców, którzy opracowali pierwsze metody pozyskiwania białka kolagenowego poprzez ekstrakcję skór rybich. Producent naszego Kolagenu Naturalnego, jako pierwszy na rynku, wdrożył Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności.

Dzięki niezwykłej dbałości na wszystkich etapach pozyskiwania Kolagenu Naturalnego przez naszego producenta prezentujemy Państwu preparat WOLNY OD KONSERWANTÓW I PARABENÓW.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych produktów oraz kuracji kolagenowych, oraz z możliwościami jakie daje współpraca z firmą Souvre.

Kontakt: Agata Kluczyńska tel. 606266165 mail: agata.kluczynska@outlook.com