Kolagenowa kuracja „zdrowe włosy”

KURACJA ZDROWE WŁOSY

Produkty: KOLAGEN GRAPHITE 100 ml, SZAMPON KOLAGENOWY, ODŻYWKA KOLAGENOWA

Przebieg zabiegu:

Wstępnie umyj włosy SZAMPONEM KOLAGENOWYM. Na wilgotne włosy nałóż KOLAGEN GRAPHITE. Owiń włosy ręcznikiem i poczekaj 30 minut. Następnie ponownie użyj SAMPONU KOLAGENOWEGO i po spłukaniu ciepłą wodą nałóż ODŻYWKĘ KOLAGENOWĄ DO WŁOSÓW na 15 minut. Po wszystkim spłucz włosy.

Zastosowanie:

Regeneracja struktury włosów, zmniejszenie wypadania włosów spowodowane ich łamliwością.

O kuracji:

Uzyskaj efekt wyjątkowo gładkich i zdrowo wyglądających włosów dzięki KURACJI ZDROWE WŁOSY. Dzięki zawartej w produktach Savre Internationale aktywnej keratyny szybko odbudujesz uszkodzenia struktury włosów, dogłębnie je regenerując i wzmacniając ich barierę ochronną. Kolagen głęboko zregeneruje i odżywi skórę głowy nadając włosom zdrowy wygląd i piękny połysk. Pozostałe składniki aktywne, ekstrakt z miodu i jedwabiu oraz D-Pantenol wpłyną pozytywnie na sprężystość i witalność. Twoich włosów. Kuracja szczególnie polecana jest osobom, które posiadają słabe i łamliwe włosy, zniszczone promieniami UV lub zabiegami fryzjerskimi.

Czas zabiegu: 50 minut

Częstotliwość: 1 x dziennie

Ilość zabiegów: 30

Struktura włosa jest niszczona przez farbowanie lub częste suszenie i prostowanie. Matowe, plączące się włosy to już przeszłość! Dodaj im energii, stosując kolagenową KURACJĘ ZDROWE WŁOSY SOUVRE. ?Aby dogłębnie odżywić i odbudować włosy, dla wzmocnienia efektu kuracji rekomendujemy regularne zażywanie suplementów: Souvre Piękna Skóra (60 kapsułek) oraz Souvre Witamina C (60 kapsułek) – 1 kapsułka rano i 1 wieczorem przez okres trwania kuracji.
Dzięki temu przez cały rok będziesz cieszyć się idealną fryzurą! ☀ Chcesz się dowiedzieć, gdzie możesz zdobyć taką kurację – napisz na priv.