Metoda Bowena

Bowtech – holistyczna terapia, która resetuje organizm, aby leczył się sam.

Delikatne ruchy metody Bowena powodują przebudzenie „wewnętrznego doktora” w sposób naturalny i nieinwazyjny. Jakiekolwiek dysfunkcje, czy rozregulowanie organizmu może zostać naprawione poprzez przywrócenie pierwotnej matrycy – prawidłowego wzorca funkcjonowania wszystkich systemów organizmu.

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak bardzo skomplikowane i zaawansowane technologicznie są komputery? Przez dotknięcie jednego guziczka uzyskujemy dostęp do informacji z całego świata, zapisujemy ogromne bazy danych i wykonujemy kompleksowe operacje w ułamku sekundy. A jednak komputery zostały wymyślone przez człowieka w dążeniu do naśladowania funkcjonowania ludzkiego mózgu i nawet jeszcze się do niego nie zbliżyły. Nasz organizm jest najdoskonalszą maszynerią we wszechświecie. Jesteśmy zachwyceni tym, jaki maleńki, a jednocześnie potężny jest chip – podstawowa jednostka pamięci komputera. A tym czasem każda pojedyncza komórka naszego organizmu jest wszechświatem samym w sobie. Zostaliśmy stworzeni by przejść przez życie bez przerw, doskonale przystosowani do otoczenia, a co najważniejsze, zostaliśmy wyposażeni w niezbędna narzędzia „smoobsługi”. Innymi słowy nasz organizm posiada możliwości leczenia samego siebie – jak dowodzi teoria Bowena – wtedy, gdy zostanie osiągnięte głębokie odprężenie.

Jest to terapia dla każdego. Nie ma przeciwskazań do stosowania Terapii Bowena. Nie daje tez ona skutków ubocznych. Można ją stosować niezależnie od wieku i stanu zdrowia, od noworodków po ludzi wiekowych, od drobnych dolegliwości po choroby przewlekłe. Zarówno choroby w stanie ostrym, przewlekłym, neurologiczne, czy psychosomatyczne wykazują poprawę na skutek zabiegów Bowtech. Zabiegi te przynoszą ulgę w kontuzjach sportowych, kobietom ciężarny i osobom niepełnosprawnym. W chorobach tkzw. nieuleczalnych opóźniają ich postęp, przedłużają sprawność i poprawiają jakość życia. Najbardziej spektakularne efekty obserwujemy u niemowląt i zwierząt, co jest dowodem, że nie mamy tu do czynienia z efektem placebo.

Przykładowe schorzenia, w których technika Bowena daje bardzo dobre rezultaty:

  • Problemy mięśniowo- szkieletowe i choroby stawów: kręgosłup ( skoliozy, kifozy, dyskopatie, bóle mięśni na skutek przeciążenia, zwyrodnienia), zamrożony bark, zwyrodnienia stawu biodrowego, kolan, skręcenia kostki, haluksy, bóle lędźwi, pleców i karku, łokieć tenisisty, cieśń nadgarstka, fibromialgia, miastenia,
  • Wszelkie dysfunkcje i rozregulowanie organów wewnętrznych, astma, alergie, bezpłodność, migreny i inne bóle głowy, nietrzymanie moczu, obrzęki, ciśnienie tętnicze, kamice, nieprawidłowe trawienie i wydalenie,
  • Choroby neurologiczne, udary, porażenia (MPD), Parkinson, SM,
  • Rozregulowanie systemu odpornościowego
  • Niestabilność emocjonalna, stres, napięcie, depresje, ADHD, ostre i chroniczne zmęczenie,
  • Schorzenia niezdiagnozowane i wiele innych.

Bowtech to leczenie z uśmiechem na twarzy.

powrót na stronę główną TUTAJ