O mnie

Witam Cię na stronie projektu rozwojowego

Ciało Umysł Dusza

Nazywam się Agata Kluczyńska, jestem coachem (ACC ICF), trenerem biznesu, oraz trenerem rozwoju osobistego.

Ponieważ uważam, że świadomość zaczyna się na talerzu, edukuję w obszarze zdrowego odżywiania, a stosując metodę dwupunktową opartą o założenia mechaniki kwantowej docieram do coraz głębszych zakątków swojego „Ja” – do czego i Ciebie zachęcam.

Jestem współwłaścicielką firmy szkoleniowej „TerazTy” sp. z o.o., prowadzę coaching indywidualny oraz szkolenia biznesowe, współpracuję z firmą Green Ways propagując zdrową, zieloną żywność i edukując prozdrowotnie, a od czerwca b.r. prowadzę w Krakowie regularne spotkania grupy dwupunktowej. Współpracuję również z firmą Souvre Inernationale promując zdrową pielęgnację i biznes. Ciało Umysł Dusza jest moim autorskim projektem rozwojowym, łączącym wszystkie moje działalności.

Na każdego człowieka patrzę w sposób holistyczny, jestem otwarta na pracę we wszystkich obszarach życia i każdego zapraszam do wędrówki w głąb siebie. Zapewniam przy tym niesamowitą przygodę i spotkanie ze swoim najlepszym przyjacielem – sobą samym.  Dzięki osiągnięciu wewnętrznej spójności wartości i celów będziesz mógł/mogła w harmonii osiągać niespodziewane rezultaty w każdej dziedzinie życia. Strategia zrównoważonego wzrostu, opartą na bazie Twojego naturalnego potencjału pozwoli Ci na osiąganie wymiernych rezultatów w prosty sposób.

Fascynuje mnie nieuchronność zmiany i niezliczona ilość sposobów na jej przechodzenie, oraz ciągłe odkrywanie potencjału płynącego z połączenia Ciała, Umysłu i Duszy w codzienny C.U.D. Ja znalazłam swoją drogę i podążanie nią sprawia mi ogromną frajdę. Czasem płynę z falą, a czasem idę pod prąd , jednak zawsze z ufnością w sens i celowość mojego życia, a miarą moich działań jest skuteczność.

Niezależnie  od tego jakie są Twoje potrzeby: czy chcesz ogólnie pojętego rozwoju osobistego, czy też pracujesz w biznesie i pragniesz rozwijać swoja karierę zawodową – zapraszam Cię do współpracy.

Kilka słów o mnie

 

 

Teraz Ty zostań najlepszą wersją siebie, a nie będziesz miał konkurencji.   

Ukończyłam Profesjonalną Szkołę Coachingu Meritum, oraz uzyskałam  akredytację ACC największej międzynarodowej organizacji International Coaching Federation. Posiadam wyższe wykształcenie pedagogiczne Krakowskiego Uniwersytetu Pedagogicznego, oraz certyfikat Trenera Biznesu Schenk Institute, z którym współpracuję od 2012r. .  Aktywnie rozwijam swoje zainteresowania w zakresie psychosomatyki, zarządzania emocjami i energii kwantowej. Jestem absolwentką szkoleń z zakresu Racjonalnej Terapii Zachowań. Propaguję zdrowy, aktywny tryb życia i stawiam na zielone współpracując z firmą Green Ways.   Aktywnie uprawiam sport, a moją pasją jest taniec oraz pływanie, rekreacyjnie nurkuję. Od 7 lat tańczę 5 Rythms, a od niedawna również West Coast Swing i Bachatę. Tańcząc uziemiam swoje stopy, a pływając zapominam o grawitacji. W 2016 r. ukończyłam 4 stopniowe seminarium Metody Dwupunktowej prowadzony przez „Twoją Przemianę”,  w czasie którego na własnym organiźmie i życiu doznałam zmian kwantowych. Teraz zapraszam i Ciebie do sprawienia, że i  dla Ciebie życie stanie się CUD-em.

Szczegółowe info o mnie znajdziesz na www.terazty.com.pl oraz fb: Ciało Umysł Dusza

powrót do strony głównej TUTAJ